PBENTRY10000K
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 2-4 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
PBENTRY10000K
Cellularline
Kuvaus
Lisätiedot
Cellularline
PBENTRY10000K
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
Sisältää johdot
USB Type-C
Pakkauksen leveys
175 mm
Pakkauksen syvyys
90 mm
Pakkauksen korkeus
32 mm
Pakkauksen paino
293 g
On/off-kytkin
Kyllä
Tuotteen leveys
62 mm
Tuotteen syvyys
100 mm
Tuotteen korkeus
27 mm
LED-merkkivalot
Kyllä, Lataus
Paino
275 g
Bluetooth
Ei
Akun paino
190 g
Virtalähde mukana
Ei
USB C-tyyppiporttien määrä
1
Tulojännite
5 V
Ulostulojännite
5 V
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Johdon pituus
0,15 m
Sisäänrakennettu näyttö
Akkuteknologia
Litiumioni (Li-Ion)
Sisältää paristot
Kyllä
Syöttöjännite
2.1 A
Akun kapasiteetti
10000 mAh
Latauslähde
USB
USB Power Delivery
Muoto
Suorakulmio
Samanaikaisesti liitettyjen laitteiden suurin määrä
Laturin yhteensopivuus
Matkapuhelin/älypuhelin
Portti 1 lähtövirta
2,4 A
Portti 2 lähtövirta
2,4 A
Tuloliitäntä
USB Type-C
USB A -ulostuloportit
2
Langaton lataaminen
USB Type-C liitin
UN-numero
UN3480
Varastossa
Tukkurilla
Portin 1 lähtöteho
12 W
Takuuaika
2 vuosi/vuosia
Portin 2 lähtöteho
12 W