Sisältää alv:n
Noctua NF-A4x10 FLX, Tuuletin, 4 cm, 3700 RPM, 4500 RPM, 17,9 dB, 8,2 m³/h
NF-A4x10 FLX
Datatronic -1 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 12-20 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
NF-A4x10 FLX
Kuvaus
Tämän tuulettimen tekniset tiedot ovat seuraavat:
- Koko: 4 cm
- Kierrosnopeus: 3700 RPM (kiinteä), 4500 RPM (säädettävä)
- Äänitaso: 17,9 dB
- Ilmavirta: 8,2 m³/h
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Tehokas ja hiljainen
- Koko sopii erinomaisesti pieniin tietokonekoteloihin
- Säädettävä kierrosnopeus
- Laadukas ja kestävä rakenne.
Lisätiedot
Datalehti
Keskimääräinen vikaantumisaika
150000 h
Tuotteen leveys
40 mm
Tuotteen syvyys
40 mm
Tuotteen korkeus
10 mm
Tuulettimien määrä
1 tuuletin(ta)
Malli
Tuuletin
Tuulettimen halkaisija
4 cm
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Pyörimisnopeus (maks.)
4500 RPM
Melutaso (korkea nopeus)
17,9 dB
Suurin ilmanpaine
1,78 mmH2O
Virtalähde
0,06 W
Enimmäisvirta
0,05 A