Patriot Memory Signature PSD48G320081 muistimoduuli 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Sisältää alv:n
Patriot Memory Signature PSD48G320081, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
PSD48G320081
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Ei vahvistettua toimitusaikaa
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
PSD48G320081
Patriot Memory
Kuvaus
Patriot Memory Signature PSD48G320081 on tehokas ja luotettava 8 GB DDR4-muistimoduuli, joka tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn ja nopeuden. Moduulin 3200 MHz:n kellotaajuus takaa nopean datan siirron ja 288-pin DIMM-liitäntä tarjoaa helpon asennuksen. Tämä muistimoduuli on yhteensopiva useiden eri tietokoneiden kanssa ja se on erinomainen valinta päivitykseksi vanhempaan koneeseen tai uuden tietokoneen rakentamiseen. Tärkeimmät ominaisuudet:
- 8 GB DDR4-muisti
- Kellotaajuus 3200 MHz
- 288-pin DIMM-liitäntä
- Erinomainen suorituskyky ja nopeus
- Yhteensopiva useiden tietokoneiden kanssa
Lisätiedot
Patriot Memory
PSD48G320081
Datalehti
Pakkauksen leveys
168 mm
Pakkauksen syvyys
16 mm
Pakkauksen korkeus
53 mm
Pakkauksen paino
32,5 g
Pakkaustyyppi
Kupla
Tuotteen leveys
133 mm
Tuotteen syvyys
3,2 mm
Tuotteen korkeus
31 mm
Paino
23,5 g
Komponentti (tuotteelle)
PC/palvelin
Sisäinen muisti
8 GB
Muistin sijoitus (moduulit x koko)
1 x 8 GB
Sisäisen muistin tyyppi
DDR4
Muistin kellotaajuus
3200 MHz
Muisti
288-pin DIMM
CAS-viive
22
Muistin jännite
1.2 V