RZ01-03850100-R3M1
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-8 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
RZ01-03850100-R3M1
Kuvaus
Lisätiedot
RZ01-03850100-R3M1
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
Pakkauksen leveys
100 mm
Pakkauksen syvyys
51 mm
Pakkauksen korkeus
157 mm
Pakkauksen paino
197 g
Pakkaustyyppi
Laatikko
Tuotteen leveys
62 mm
Tuotteen syvyys
127 mm
Tuotteen korkeus
43 mm