Kioxia LNEX2L032GG4 muistikortti 32 GB MicroSDHC UHS-I Luokka 10
Sisältää alv:n
Kioxia LNEX2L032GG4, 32 GB, MicroSDHC, Luokka 10, UHS-I, 100 MB/s, 50 MB/s
LNEX2L032GG4
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Ei vahvistettua toimitusaikaa
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
LNEX2L032GG4
Kioxia
Kuvaus
Lisätiedot
Kioxia
LNEX2L032GG4
Datalehti
Tuotteen väri
Sininen
Käyttölämpötila (T-T)
-20 - 85 °C
Tuotteen leveys
24 mm
Tuotteen syvyys
32 mm
Tuotteen korkeus
2,1 mm