Transcend TS0GSJ25CK3 tallennusaseman kotelo HDD- SSD-kotelo Harmaa 2.5"
Sisältää alv:n
Transcend TS0GSJ25CK3, HDD-/SSD-kotelo, 2.5", Serial ATA III, USB-liitettävyys, Harmaa
TS0GSJ25CK3
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 6-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
TS0GSJ25CK3
Kuvaus
Transcend TS0GSJ25CK3. Tuotetyyppi: HDD-/SSD-kotelo. Tuettujen tallennusasemien lukumäärä: 1, Kiintolevyn koko: 2.5", Tuetut tallennusasemaliitännät: Serial ATA III. Tuotteen väri: Harmaa. USB-liitin: Micro-USB, USB A-tyyppi
Lisätiedot
TS0GSJ25CK3
Datalehti
Tuotteen väri
Harmaa
Sertifiointi
CE/FCC/BSMI/KC/RCM
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Sisältää johdot
USB
Tuotteen leveys
129,5 mm
Tuotteen syvyys
80,8 mm
Tuotteen korkeus
18,8 mm
Paino
108 g
Tuotetyyppi
HDD-/SSD-kotelo
Materiaali
Kumi
Tuetut tallennusasemaliitännät
Serial ATA III
Virtalähteen malli
USB
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Kiintolevyn koko
2.5"