ES61CL004236
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
ES61CL004236
dbramante1928
Kuvaus
Lisätiedot
dbramante1928
ES61CL004236
Datalehti
Tuotteen väri
Läpinäkyvä
Pakkauksen paino
43,3 g
Tuotteen leveys
67,8 mm
Tuotteen syvyys
0,61 mm
Tuotteen korkeus
143,8 mm
Paino
7,7 g
Yhteensopivuus
iPhone 15 Pro
Tukkupakkauksen leveys
288 mm
Tuotepakkauksen pituus
235 mm
Tukkupakkauksen korkeus
248 mm