Deltaco SMP-90W12, Kannettava tietokone, Sisätila, 90 W, 15-20 V, AC–DC, Musta
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
KUUKAUDESSA MAKSETTAVA SUMMA EUROISSA
| 3 kk | 6 kk | 12 kk | 24 kk | 36 kk |
TODELLINEN VUOSIKORKOPROSENTTI
MAKSETTAVA KOKONAISMÄÄRÄ EUROISSA
CoreParts MBXHP-AC0013, Kannettava tietokone, Sisätila, 110-230 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
ASUS 0A001-00349000, Kannettava tietokone, Sisätila, 33 W, 19 V, ASUS, E201NA, E203MA, E406MA, TP401MA, X407MA, X409MA, X441MA, X507MA, X509MA, X540MA
ASUS 90XB00BN-MPW000, Kannettava tietokone, Sisätila, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19 V
CoreParts MBA50157, Kannettava tietokone, Sisätila, 19 V, 65 W, 3,42 A, Musta
ASUS 0A001-00449400, Kannettava tietokone, Sisätila, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
ASUS 0A001-00692500, Kannettava tietokone, Sisätila, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 19 V
ASUS 0A001-00041300, Kannettava tietokone, Sisätila, 19 V, 65 W, Asus B400A (BU400A), B400VC (BU400VC), BU401LA, BU401LG, BU201LA, P500CA (PU500CA), PU301LA,..., 3-pin
Lenovo 4X21L54610, Kannettava tietokone, Sisätila, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, 20 V
DELL 0M0RT, Kannettava tietokone, Sisätila, 65 W, Chromebook 11 3000 3110 Chromebook 11 3000 3110 2-in-1 Chromebook 11 3100 Chromebook 11 3100..., Musta, 1 m