TP-Link PSM150-AC virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 150 W Harmaa
Sisältää alv:n
TP-Link PSM150-AC, Verkkokytkin, Sisätila, 100-240 V, 50/63 Hz, 150 W, 12 V
PSM150-AC
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Ei vahvistettua toimitusaikaa
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
PSM150-AC
Kuvaus
TP-Link PSM150-AC. Tarkoitus: Verkkokytkin, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100-240 V. Tuotteen väri: Harmaa. Tuotteen leveys: 213 mm, Tuotteen syvyys: 120 mm, Tuotteen korkeus: 41,6 mm. Pakkauksen leveys: 400 mm, Pakkauksen syvyys: 250 mm, Pakkauksen korkeus: 80 mm
Lisätiedot
PSM150-AC
Datalehti
Tuotteen väri
Harmaa
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 70 °C
Varastointilämpötila
-40 - 80 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
10 - 90%
Säilytysympäristön kosteus
5 - 90%
Pakkauksen leveys
400 mm
Pakkauksen syvyys
250 mm
Pakkauksen korkeus
80 mm
Pakkauksen paino
1,42 kg
Tuotteen leveys
213 mm
Tuotteen syvyys
120 mm
Tuotteen korkeus
41,6 mm
LED-merkkivalot
Kyllä
Tarkoitus
Verkkokytkin
Virtalähteen tyyppi
Sisätila
Tulojännite
100-240 V
Syötteen taajuus
50/63 Hz
Lähtöteho
150 W
Yhteensopivuus
TP-Link
Ulostulojännite
12 V
Virran tyyppi
AC–DC
Virtalähteen suojausominaisuudet
Syöttöjännite
2.5 A
Lähtövirta
12,5 A