TP-Link PSM500-AC virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 500 W Metallinen
Sisältää alv:n
TP-Link PSM500-AC, Verkkokytkin, Sisätila, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 500 W, 53.5 V
PSM500-AC
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 6-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
PSM500-AC
Kuvaus
TP-Link PSM500-AC. Tarkoitus: Verkkokytkin, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: Metallinen, Kotelon materiaali: Metalli. Tuotteen leveys: 259,5 mm, Tuotteen syvyys: 95,8 mm, Tuotteen korkeus: 40,1 mm. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
Lisätiedot
PSM500-AC
Datalehti
Tuotteen väri
Metallinen
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 45 °C
Varastointilämpötila
-40 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
10 - 90%
Säilytysympäristön kosteus
5 - 90%
Tuotteen leveys
259,5 mm
Tuotteen syvyys
95,8 mm
Tuotteen korkeus
40,1 mm
Tarkoitus
Verkkokytkin
Virtalähteen tyyppi
Sisätila
Tulojännite
100 - 240 V
Syötteen taajuus
50/60 Hz
Lähtöteho
500 W