40BE0135EU
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 2-4 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
40BE0135EU
Kuvaus
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: Thunderbolt 4, USB Power Delivery asti: 100 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 2500 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Värin nimi: Eclipse Black, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 7680 x 4320 pikseliä. Virtalähteen malli: AC, Virtalähde: 135 W. Tuotteen leveys: 220 mm, Tuotteen syvyys: 80 mm, Tuotteen korkeus: 30 mm
Lisätiedot
40BE0135EU
Datalehti
Suurin päivitystaajuus
60 Hz
Tuotteen väri
Musta
Sertifiointi
HDMI-porttien lukumäärä
1
HDMI-versio
2.1
Kuulokelähdöt
0
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
20 - 95%
Pakkauksen leveys
237,8 mm
Pakkauksen syvyys
141 mm
Pakkauksen korkeus
75,8 mm
Pakkauksen paino
1,26 kg
On/off-kytkin
Kyllä
DisplayPort-portteja
2
DisplayPort versio
1.4
Mikrofonitulo
Ei
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
Thunderbolt 4
Tuotteen leveys
220 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
30 mm
USB 2.0 -porttien määrä
LED-merkkivalot
Mac-käyttöjärjestelmätuki
Paino
547,5 g
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä
Windows-käyttöjärjestelmätuki
Tuettavien näyttöjen määrä
4
Virtalähteen malli
AC
Yhteysteknologia
Langallinen
Linux-käyttöjärjestelmätuki
Virtalähde
135 W
Ethernet LAN -datanopeudet
2500 Mbit/s
Digitaalinen enimmäistarkkuus
7680 x 4320 pikseliä
Thunderbolt-porttien määrä
2
Värin nimi
Eclipse Black
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Power Delivery asti
100 W