G.Skill Ripjaws F4-3200C22D-16GRS, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
KUUKAUDESSA MAKSETTAVA SUMMA EUROISSA
| 3 kk | 6 kk | 12 kk | 24 kk | 36 kk |
TODELLINEN VUOSIKORKOPROSENTTI
MAKSETTAVA KOKONAISMÄÄRÄ EUROISSA
AMD Ryzen 5 5600G, AMD Ryzen™ 5, Kanta AM4, 7 nm, AMD, 5600G, 3,9 GHz
Intenso High, 960 GB, 2.5", 520 MB/s, 6 Gbit/s
Asrock DeskMini X300, 1,92 l kokoinen pöytätietokone, Mini PC Barebone, AMD X300, Kanta AM4, DDR4-SDRAM, 120 W
Tietokoneen kasauspalvelu 2 vuoden takuu XMP/EXPO Aktivointi Bios-Päivitys
Jonsbo CR-1400, Jäähdytin, 9,2 cm, 900 RPM, 2300 RPM, 30,5 dB, 36 cfm
Kolink VOID RGB, Midi Tower, PC, Musta, ATX, mikro ATX, Mini-ITX, Terästä, Verkko, Muovi, Pelaaminen
AMD Ryzen 7 5700X, AMD Ryzen™ 7, Kanta AM4, 7 nm, AMD, 5700X, 3,4 GHz
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi3, UCFF, Mini PC Barebone, DDR4-SDRAM, M.2, PCI Express, Wi-Fi 6E (802.11ax), 90 W
AMD Ryzen 5 5600GT, AMD Ryzen™ 5, Kanta AM4, 7 nm, AMD, 5600GT, 3,6 GHz
Kingston Technology FURY Beast , 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Musta
Kingston Technology FURY Beast, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM