G9P.RB0550B.B000.EU
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 12-20 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
G9P.RB0550B.B000.EU
Kuvaus
Lian Li RB0550B.B. Kokonaisteho: 550 W, AC-syöttöjännite: 100 - 240 V, AC-syöttötaajuus: 50/60 Hz. Emolevyn virtaliitin: 24-pin ATX, Emolevyn virtapiuhan pituus: 60 cm, CPU:n voimakaapeli: 65 cm. Tarkoitus: PC, Virransyöttöyksikön mitat: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze. Tuotteen väri: musta, Tuulettimen halkaisija: 13,5 cm, Tuulettimien määrä: 1 tuuletin(ta). Sertifiointi: CE/CB/cTUVus/TÜV/FCC/BSMI/CCC/KCC/SAA+RCM
Lisätiedot
G9P.RB0550B.B000.EU
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
Sertifiointi
CE/CB/cTUVus/TÜV/FCC/BSMI/CCC/KCC/SAA+RCM
AC-syöttöjännite
100 - 240 V
AC-syöttötaajuus
50/60 Hz
Keskimääräinen vikaantumisaika
100000 h
Tuotteen leveys
86 mm
Tuotteen syvyys
150 mm
Tuotteen korkeus
150 mm
Tuulettimien määrä
1 tuuletin(ta)
Tuulettimen nopeus
0 - 1300 RPM
ATX-virtaliitin (24-pin)
Kyllä
EPS virtaliitin (8-pin)
Kyllä
Peripheral (Molex) virtaliittimet (4-pin)
Tuulettimen halkaisija
13,5 cm
Tarkoitus
PC
Melutaso
33,2 dB
Kokonaisteho
550 W
Yhdistetty teho (+3.3V)
100 W
Yhdistetty teho (+12V)
549,6 W
Yhdistetty teho (+5V)
100 W
Yhdistetty teho (-12V)
3,6 W
Suurin lähtövirta (+3.3V)
20 A
Suurin lähtövirta (+12V)
45,8 A
Suurin lähtövirta (+5V)
20 A
Suurin lähtövirta (-12V)
0,3 A
Suurin lähtövirta (+5Vsb)
3 A
Tehokkuus
85%
Virtalähteen suojausominaisuudet
Ylivirta, Yliteho, Ylijännite, Oikosulku, Alilämpötila, Alijännite
Emolevyn virtaliitin
24-pin ATX
SATA-virtaliittimiä
8
PCI Express-virtaliittimiä (6+2 pin)
4
Levykeaseman virtaliitin
1
Virransyöttöyksikön mitat
ATX
80 PLUS certification
80 PLUS Bronze
ATX versio
3.1
Syöttöjännite
10 A
Power Factor Correction (PFC) tyyppi
Aktiivinen
Emolevyn virtapiuhan pituus
60 cm
CPU:n voimakaapeli
65 cm
Yhdistetty teho (+5Vsb)
15 W
Kaapelointityyppi
Ei-modulaarinen
Suorittimen virtaliitin (4+4 pin)