PS-TPT-1200FNFAGE-W
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
PS-TPT-1200FNFAGE-W
Kuvaus
Thermaltake Toughpower GT Snow 1200W. Kokonaisteho: 1200 W, AC-syöttöjännite: 100 - 240 V, AC-syöttötaajuus: 50/60 Hz. Emolevyn virtaliitin: 24-pin ATX, Emolevyn virtapiuhan pituus: 55 cm, SATA-virtakaapelin pituus: 150,450 mm. Tarkoitus: PC, Virransyöttöyksikön mitat: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Tuotteen väri: Valkoinen, Jäähdytyksen tyyppi: Aktiivinen, Tuulettimen halkaisija: 12 cm. Vaatimustenmukaisuustodistukset: BIS, BSMI, CB, CCC, CE, EAC, Yhdysvaltain telehallintovirasto (FCC), ICES, Pienjännitedirektiivi...
Lisätiedot
PS-TPT-1200FNFAGE-W
Datalehti
Tuotteen väri
Valkoinen
AC-syöttöjännite
100 - 240 V
AC-syöttötaajuus
50/60 Hz
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Varastointilämpötila
-40 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
5 - 85%
On/off-kytkin
Kyllä
Keskimääräinen vikaantumisaika
100000 h
Tuotteen leveys
150 mm
Tuotteen syvyys
140 mm
Tuotteen korkeus
86 mm
Jäähdytyksen tyyppi
Aktiivinen
Tuulettimien määrä
1 tuuletin(ta)
Peripheral (Molex) virtaliittimet (4-pin)
Tuulettimen halkaisija
12 cm
Tarkoitus
PC
Kokonaisteho
1200 W
Yhdistetty teho (+3.3V)
100 W
Yhdistetty teho (+12V)
1200 W
Yhdistetty teho (+5V)
100 W
Yhdistetty teho (-12V)
3,6 W
Suurin lähtövirta (+3.3V)
20 A
Suurin lähtövirta (+12V)
100 A
Suurin lähtövirta (+5V)
20 A
Suurin lähtövirta (-12V)
0,3 A
Suurin lähtövirta (+5Vsb)
3 A
Virtalähteen suojausominaisuudet
Ylivirta, Yliteho, Alijännite, Ylijännite, Oikosulku
Emolevyn virtaliitin
24-pin ATX
SATA-virtaliittimiä
6
PCI Express-virtaliittimiä (6+2 pin)
5
Virransyöttöyksikön mitat
ATX
80 PLUS certification
80 PLUS Gold
ATX versio
3.1
Syöttöjännite
15 - 10 A
Power Factor Correction (PFC) tyyppi
Aktiivinen
Pitoaika
17 ms
Emolevyn virtapiuhan pituus
55 cm
Laakeritekniikka
Hydraulinen
Yhdistetty teho (+5Vsb)
15 W
Kaapelointityyppi
Täysin modulaarinen
SATA-virtakaapelin pituus
150,450 mm
(Molex) lisävirtakaapelin pituus
150,400 mm
EPS-virtaliitin (4+4-pinninen)
Kyllä
Varastossa
Tukkurilla
PCI Express power -liittimet (12+4 pinninen)
PCI Express power -liittimien (12+4 pinninen) kaapelin pituus
600 mm