Ubiquiti POE-24-24W-WH PoE-adapteri 24 V
Sisältää alv:n
Ubiquiti POE-24-24W-WH, Valkoinen, 24 V, 24 W, 0 - 40 °C, 35 - 95%, -30 - 40 °C
POE-24-24W-WH
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
POE-24-24W-WH
Kuvaus
Ubiquiti POE-24-24W-WH. Tuotteen väri: Valkoinen. Power over Ethernet (PoE): 24 V, Lähtöteho: 24 W. Tuotteen leveys: 57 mm, Tuotteen syvyys: 33 mm, Tuotteen korkeus: 88 mm. Sisältyvien tuotteiden lukumäärä: 1 kpl
Lisätiedot
POE-24-24W-WH
Datalehti
Tuotteen väri
Valkoinen
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Varastointilämpötila
-30 - 40 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
35 - 95%
Tuotteen leveys
57 mm
Tuotteen syvyys
33 mm
Tuotteen korkeus
88 mm
Paino
135,5 g
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Lähtöteho
24 W
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä
1 kpl
Power over Ethernet (PoE)
24 V