Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
KUUKAUDESSA MAKSETTAVA SUMMA EUROISSA
| 3 kk | 6 kk | 12 kk | 24 kk | 36 kk |
TODELLINEN VUOSIKORKOPROSENTTI
MAKSETTAVA KOKONAISMÄÄRÄ EUROISSA
Corsair TBT100, Thunderbolt 3, 3.5mm, HDMI, RJ-45, Thunderbolt 3, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)..., SD, 4096 x 2160 pikseliä, Ruostumaton teräs, Alumiini
HP Thunderbolt 4 Ultra 180W G6 -telakka, Langallinen, Thunderbolt 4, 180 W, 10,100,1000,2500 Mbit/s, Harmaa, 8K Ultra HD
Deltaco USBC-DOCK2, Langallinen, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 85 W, 3,5 mm, 1.4/2.2, 1000 Mbit/s
Sandberg USB-C Dock HDMI + 2xUSB-A + 2xUSB-C + PD100W, Langallinen, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 100 W, Alumiini, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pikseliä
StarTech.com DK31C3MNCRUE, Langallinen, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 60 W, 2.0b, 3,5 mm, 10,100,1000 Mbit/s
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 with 135W Adapter, Langallinen, USB4, 100 W, 1000 Mbit/s, musta, Eclipse Black
Sandberg USB 3.0 to SATA Link, Musta, 77 mm, 18 mm, 193 mm, 60 g, Kupla
Sandberg 336-99, Langallinen, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 100 W, 10,100,1000 Mbit/s, Hopea, 4K Ultra HD