40AF0135DE
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
40AF0135DE
Kuvaus
Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Kuulokkeiden liitettävyys: 3,5 mm. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Tuotemerkin yhteensopivuus: Lenovo, Yhteensopivuus: E580, E480, E470, L580, L480, L470, L380, L380 Yoga, Lenovo Tablet 10, Miix 520-12IKB, T580, T570,.... Virtalähteen malli: DC, Virtalähde: 135 W. Tuotteen leveys: 210 mm, Tuotteen syvyys: 80 mm, Tuotteen korkeus: 30 mm
Lisätiedot
40AF0135DE
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
HDMI-porttien lukumäärä
2
Kuulokelähdöt
1
Kuulokkeiden liitettävyys
3,5 mm
Sisältää johdot
USB
DisplayPort-portteja
2
Mikrofonitulo
Kyllä
Isäntäkoneen käyttöliittymä
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Tuotteen leveys
210 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
30 mm
USB 2.0 -porttien määrä
Paino
480 g
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
Kyllä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
Virtalähde mukana
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä
Virtalähteen malli
DC
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Yhteysteknologia
Langallinen
Virtalähde
135 W