40BA0265EU
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 2-4 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
40BA0265EU
Kuvaus
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: Thunderbolt 5, USB Power Delivery asti: 180 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 2500 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Värin nimi: Eclipse Black, HD-tyyppi: 8K Ultra HD. Virtalähteen malli: AC, Virtalähde: 265 W. Tuotteen leveys: 235 mm, Tuotteen syvyys: 80 mm, Tuotteen korkeus: 30 mm
Lisätiedot
40BA0265EU
Datalehti
HD-tyyppi
8K Ultra HD
Suurin päivitystaajuus
60 Hz
Tuotteen väri
Musta
Sertifiointi
HDMI-porttien lukumäärä
1
HDMI-versio
2.1
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
20 - 95%
Pakkauksen leveys
260 mm
Pakkauksen syvyys
165 mm
Pakkauksen korkeus
74 mm
Pakkauksen paino
1,73 kg
DisplayPort-portteja
2
DisplayPort versio
2.1
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
Thunderbolt 5
Tuotteen leveys
235 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
30 mm
USB 2.0 -porttien määrä
0
Mac-käyttöjärjestelmätuki
Kyllä
Paino
585 g
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
Virtalähde mukana
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä
Windows-käyttöjärjestelmätuki
Tuettavien näyttöjen määrä
4
Virtalähteen malli
AC
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Yhteysteknologia
Langallinen
Linux-käyttöjärjestelmätuki
Takuukortti
Virtalähde
265 W
Ethernet LAN -datanopeudet
2500 Mbit/s
Värin nimi
Eclipse Black
USB Power Delivery asti
180 W