40AY0090DE
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-10 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
40AY0090DE
Kuvaus
Lenovo ThinkPad Universal USB-C. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, HD-tyyppi: 4K Ultra HD, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä. Virtalähteen malli: USB, Virtaliitin: USB Type-C, Virtalähde: 90 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 7
Lisätiedot
40AY0090DE
Datalehti
HD-tyyppi
4K Ultra HD
Tuotteen väri
Musta
Sertifiointi
FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM
HDMI-porttien lukumäärä
1
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 35 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
20 - 95%
Sisältää johdot
USB Type-C
Pakkauksen leveys
210 mm
Pakkauksen syvyys
158 mm
Pakkauksen korkeus
75 mm
Pakkauksen paino
955 g
On/off-kytkin
Kyllä
DisplayPort-portteja
2
Mikrofonitulo
Ei
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Tuotteen leveys
171 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
30,8 mm
USB 2.0 -porttien määrä
2
Paino
340 g
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä
Windows-käyttöjärjestelmätuki
Windows 10, Windows 7
Tuettavien näyttöjen määrä
3
Virtalähteen malli
USB
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Yhteysteknologia
Langallinen
Virtalähde
90 W