40AY0090SA
Palautusehdot
40AY0090SA
Kuvaus
Lenovo ThinkPad Universal USB-C. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, HD-tyyppi: 4K Ultra HD, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä. Virtalähteen malli: USB, Virtaliitin: USB Type-C, Virtalähde: 90 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 7
Lisätiedot
40AY0090SA
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 35 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
20 - 95%
Pakkauksen leveys
210 mm
Pakkauksen syvyys
158 mm
Pakkauksen korkeus
75 mm
Tuotteen leveys
171 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
30,8 mm
Virtalähde
90 W