40BF0100EU
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 2-4 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
40BF0100EU
Kuvaus
Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: Thunderbolt 4, USB Power Delivery asti: 65 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Värin nimi: Eclipse Black, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä. Virtalähteen malli: DC, Virtalähde: 100 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 11
Lisätiedot
40BF0100EU
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
Sertifiointi
FCC/ICES CE KCC RCM BSMI VCCI CB cULus EAC TUV- Mark LoA Ukraine DoC NOM
HDMI-porttien lukumäärä
1
HDMI-versio
2.1
Kuulokelähdöt
0
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
20 - 95%
Sisältää johdot
AC, USB
Pakkauksen leveys
240 mm
Pakkauksen syvyys
145 mm
Pakkauksen korkeus
77 mm
Pakkauksen paino
1,03 kg
DisplayPort-portteja
2
DisplayPort versio
1.4
Mikrofonitulo
Ei
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
Thunderbolt 4
Tuotteen leveys
218 mm
Tuotteen syvyys
80 mm
Tuotteen korkeus
31,5 mm
Pika-aloitusopas
Kyllä
USB 2.0 -porttien määrä
Mac-käyttöjärjestelmätuki
Paino
470 g
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Virtalähde mukana
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä
Windows-käyttöjärjestelmätuki
Windows 11
Tuettavien näyttöjen määrä
4
Virtalähteen malli
DC
Yhteysteknologia
Langallinen
Takuukortti
Virtalähde
100 W
Ethernet LAN -datanopeudet
1000 Mbit/s
Digitaalinen enimmäistarkkuus
3840 x 2160 pikseliä
Värin nimi
Eclipse Black
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Power Delivery asti
65 W