Sisältää alv:n
StarTech.com DK30C2DPPDUE, Langallinen, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 60 W, 3,5 mm, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Musta, Harmaa
DK30C2DPPDUE
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 2-4 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
DK30C2DPPDUE
3 vuotta
Kuvaus
StarTech.com DK30C2DPPDUE on langallinen kannettavien tietokoneiden telakka ja porttitoistin, joka on yhteensopiva USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C -liitännän kanssa. Telakassa on myös 60 W:n tehonsyöttö, 3,5 mm:n äänilähtöliitäntä ja se tukee IEEE 802.3-, IEEE 802.3ab- ja IEEE 802.3u -standardeja. Laite on musta ja harmaa väriltään.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C -yhteensopivuus
- 60 W:n tehonsyöttö
- 3,5 mm:n äänilähtöliitäntä
- Tuki IEEE 802.3-, IEEE 802.3ab- ja IEEE 802.3u -standardeille
- Musta ja harmaa väritys
Lisätiedot
DK30C2DPPDUE
Datalehti
Tuotteen väri
Musta, Harmaa
Sertifiointi
CE, FCC, REACH
HDMI-porttien lukumäärä
2
Kuulokelähdöt
1
Kuulokkeiden liitettävyys
3,5 mm
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Virrankulutus
135 W
AC-syöttöjännite
100 - 240 V
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 50 °C
Varastointilämpötila
-20 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
0 - 95%
Sisältää johdot
Pakkauksen leveys
160 mm
Pakkauksen syvyys
270 mm
Pakkauksen korkeus
105 mm
Pakkauksen paino
1,3 kg
DisplayPort-portteja
2
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Tuotteen leveys
80 mm
Tuotteen syvyys
220 mm
Tuotteen korkeus
30 mm
Piirisarja
Pika-aloitusopas
Kyllä
Mac-yhteensopivuus
Mac-käyttöjärjestelmätuki
Paino
280 g
Tiedonsiirtonopeus
5 Gbit/s
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
Virtalähde mukana
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Ulostulojännite
20 V
Pistoketyyppi
Tyyppi N
Yhteysteknologia
Langallinen
Verkkostandardit
Tukkupakkauksen leveys
295 mm
Tuotepakkauksen pituus
500 mm
Tukkupakkauksen korkeus
250 mm
Syöttöjännite
2.5 A
Määrä per tuotepakkaus
6 kpl
Kotelon materiaali
Muovi
DC-tulojakki
Digitaalinen enimmäistarkkuus
5120 x 2880 pikseliä
Lähtövirta
6,75 A
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä
Muu käyttöjärjestelmätuki
Kromi
USB Power Delivery asti
60 W