Sisältää alv:n
StarTech.com DK30CHHPDEU, Langallinen, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 60 W, 10,100,1000 Mbit/s, Musta, Hopea, 5 Gbit/s
DK30CHHPDEU
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Toimitusarvio 5-7 työpäivää
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
DK30CHHPDEU
3 vuotta
Kuvaus
Telakassa on myös 60 W:n virtalähde, joka takaa tehokkaan ja luotettavan latauksen kannettavalle tietokoneelle. Lisäksi telakassa on 10,100,1000 Mbit/s Ethernet-portti, jolla voi muodostaa langallisen verkkoyhteyden.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C -liitäntä
- 60 W:n virtalähde
- 10,100,1000 Mbit/s Ethernet-portti
- Tyylikäs musta ja hopea muotoilu
- 5 Gbit/s tiedonsiirtonopeus
Lisätiedot
DK30CHHPDEU
Datalehti
HD-tyyppi
Full HD
Tuotteen väri
Musta, Hopea
HDMI-porttien lukumäärä
2
Kuulokelähdöt
1
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
AC-syöttöjännite
100 - 240 V
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 50 °C
Varastointilämpötila
-20 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
0 - 95%
Sisältää johdot
USB Type-C
Pakkauksen leveys
145 mm
Pakkauksen syvyys
234 mm
Pakkauksen korkeus
82 mm
Pakkauksen paino
1 kg
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Isäntäkoneen käyttöliittymä
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Tuotteen leveys
80 mm
Tuotteen syvyys
150 mm
Tuotteen korkeus
30 mm
Piirisarja
Pika-aloitusopas
Kyllä
Mac-käyttöjärjestelmätuki
Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey
Tiedonsiirtonopeus
5 Gbit/s
Integroitu kortinlukija
Ei
Ethernet LAN
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
Korkeus (takaosa)
30 cm
Tuettavien näyttöjen määrä
2
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Ulostulojännite
20 V
Pistoketyyppi
Tyyppi N
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Yhteysteknologia
Langallinen
Linux-käyttöjärjestelmätuki
Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 20.04 LTS
Tukkupakkauksen leveys
245 mm
Tuotepakkauksen pituus
345 mm
Tukkupakkauksen korkeus
165 mm
Syöttöjännite
1.5 A
Määrä per tuotepakkaus
4 kpl
Ethernet LAN -datanopeudet
10,100,1000 Mbit/s
DC-tulojakki
Digitaalinen enimmäistarkkuus
1920 x 1200 pikseliä
Lähtövirta
4,5 A
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä
Muu käyttöjärjestelmätuki
Kromi
USB Power Delivery asti
60 W