90AB2WSK-MR4100
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Ei vahvistettua toimitusaikaa
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
90AB2WSK-MR4100
Kuvaus
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi3. Alustatyyppi: UCFF, Tuotetyyppi: Mini PC Barebone. BIOS-tyyppi: EEPROM. Tuetut muistityypit: DDR4-SDRAM, Muistipaikkojen lukumäärä: 2, Sisäinen enimmäismuisti: 64 GB. Tuetut tallennusasematyypit: SSD, Tallennuslaitteen liitäntä: M.2, PCI Express. Ethernet LAN (RJ-45) -portit: 1. Wi-Fi-standardit: Wi-Fi 6E (802.11ax). Jäähdytyksen tyyppi: Aktiivinen. Virtalähde: 90 W
Lisätiedot
90AB2WSK-MR4100
Datalehti
Sisäiset kaiuttimet
Ei
Tuotteen väri
Musta
HDMI-porttien lukumäärä
2
HDMI-versio
2.1
Kaapelilukkopaikka
Kyllä
Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Varastointilämpötila
-20 - 60 °C
On/off-kytkin
Kyllä
DisplayPort-portteja
1
Kaapelilukon aukkotyyppi
Kensington
Äänilähdön kanavat
7.1 kanavaa
Tuotteen leveys
117 mm
Tuotteen syvyys
112 mm
Tuotteen korkeus
37 mm
Prosessorimalli
i3-1220P
USB 2.0 -porttien määrä
1
LED-merkkivalot
Jäähdytyksen tyyppi
Aktiivinen
Suoritinperhe
Intel® Core™ i3
Prosessorin ytimet
10
Suoritinvalmistaja
Intel
Prosessorin säikeet
12
Prosessorin välimuisti
12 MB
Thermal Design Power (TDP)
20 W
Suorittimen boost-taajuus
4,4 GHz
Sisäinen näytönohjain
Ei
Sisältyvän näytönohjaimen malli
Intel® UHD Graphics
Muistikanavat
Kaksikanava
Muistin jännite
1.2 V
ECC
Tuotetyyppi
Mini PC Barebone
PCI Express korttipaikan versio
4.0
Sisäinen enimmäismuisti
64 GB
Integroitu kortinlukija
SSD-malli
M.2
Bluetooth
Wi-Fi-standardi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standardit
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ethernet LAN
Wi-Fi
WLAN-ohjaimen malli
Intel Wi-Fi 6E AX211
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti
Intel® Flex Memory Access
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI)
Intel® VT-x, jossa Extended Page Tables (EPT)
Execute Disable Bit
CPU-kokoonpano (maks.)
Saatavilla olevat upotetut vaihtoehdot
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)
Intel® Virtualization Technology (VT-x)
Tuetut muistityypit
DDR4-SDRAM
Muistipaikkojen lukumäärä
2
Muistipaikkojen tyyppi
SO-DIMM
Tuetut muistin kellotaajuudet
3200 MHz
Tuetut tallennusasematyypit
SSD
Emolevyn muototekijä
UCFF
Windows-käyttöjärjestelmätuki
Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 x64, Windows 11 x64
BIOS-tyyppi
EEPROM
LAN-kontrolleri
Intel I225-V
Intel® Optane™ muistivalmis
Näytönohjainperhe
Intel
Tuettavien näyttöjen määrä
4
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
Vientisäännöstelyluokitusnumero (ECCN)
5A992C
Tavaraluokituksen automaattinen seurantajärjestelmä (CCATS)
G157815L2
Julkaisupäivämäärä
Q3'22
Tila
Launched
SATA-liitinten määrä
Tuettujen tallennusasemien lukumäärä
Virtalähteen tyyppi
Ulkoinen AC-adapteri
Linux-käyttöjärjestelmätuki
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät
Windows 10 IoT Enterprise*|Linux*
Virtalähde
90 W
DC-tulojakki
USB-porttien määrä
4
ARK ID
121613
Tuetut tallennusasemien koot
M.2
NVMe
Tuettujen prosessorien lukumäärä
DIMM-paikkojen lukumäärä
DC-syöttöjännite
12 - 20 V
Sisäänrakennettu prosessori
Trusted Platform Module (TPM)
Sarjaportti kautta sisäisen kautta
Alustatyyppi
UCFF
Intel HD-äänitekniikka
Intel® ME Firmware-versio
16
M.2-korttipaikka (langaton)
2230 (E-key) (E)
M.2-korttipaikka (muisti)
2280 NVMe (M); 2242 SATA (B)
Tallennuslaitteen liitäntä
M.2, PCI Express
Trusted Platform Module (TPM) versio
2.0
Lisävastakkeet
Front_panel (PWR, RST, 5V, 5Vsby, 3.3Vsby); Internal 2x2 power connector