Deltaco CM22-PD65W mobiililaitteen laturi Musta Pikalataus
Sisältää alv:n
Deltaco CM22-PD65W, Musta
CM22-PD65W
Datatronic 0 kpl
Tukkureilla Ladataan... kpl
Ei vahvistettua toimitusaikaa
Suojauskäytännöt
Toimitusehdot
Palautusehdot
CM22-PD65W
Kuvaus
Deltaco CM22-PD65W. Pikalataus. Tuotteen väri: Musta
Lisätiedot
CM22-PD65W
Datalehti
Tuotteen väri
Musta
Pakkauksen leveys
160 mm
Pakkauksen syvyys
50 mm
Pakkauksen korkeus
100 mm
Pakkauksen paino
330 g
Paino
220 g
Lukumäärä per pakkaus
1 kpl
Tukkupakkauksen leveys
160 mm
Tuotepakkauksen pituus
50 mm
Tukkupakkauksen korkeus
360 mm
Tuotepakkauksen paino
10,4 kg
Alkuperämaa
Kiina
Määrä per tuotepakkaus
30 kpl
Pikalataus
Kyllä
Suurin teho
65 W